Dlaczego warto zamówić usługę z dojazdem i projektem od profesjonalistów?

19-06-2020

Dziś chcemy Wam pokazać metamorfozę jadalni u jednej z naszych klientek, która zdecydowała się na skorzystanie z naszej usługi projektowej.

Czy jej jadalnia wygląda teraz stylowo? Oceńcie sami :)

A na końcu wpisu - słów kilka o naszej usłudze, którą i Ty możesz zamówić!

PRZEDPO

PO ROLETA

Usługa z dojazdem i projektem

Jak wiecie, sklep internetowy to tylko niewielka część naszej działalności. Główny nacisk od 30 lat kładziemy na indywidualne projekty, szyte na wymiar dekoracje, perfekcyjnie dobrane do pomieszczenia, stylu i konkretnego okna. Zazwyczaj na tą usługę decydują się klienci, którzy mają swoje domy, a my jedziemy zmierzyć i zaprojektować dekoracje kompleksowo na wszystkie okna, ale nie zawsze. Czasem zdarza się, że klienci wybierają miejsca bardziej reprezentacyjne jak salon czy jadalnia, a pozostałe odkładają w czasie ze względów budżetowych. Najbardziej cieszy nas, że znakomita większość wraca do nas po więcej! Mało tego, polecają nas swoim znajomym i rodzinie, a nie ma lepszej reklamy niż rekomendacja. To filar naszej firmy.

Ile to kosztuje?

Usługa ta kosztuje ok 200 zł z dojazdem, projektem, doradztwem etc. Przywozimy ze sobą również próbki tkanin, aby dobrać strukturę i kolor najlepszy do Twojego wnętrza. Na miejscu mierzymy okno i bierzemy pod uwagę wszystkie ewentualne kolizje, które mogły by wystąpić - jak niskie naproże nad oknem, trudny kształt pomieszczenia, okna blisko siebie ale na różnej wysokości etc.

CO WAŻNE! Jeśli po kalkulacji zdecydujesz się na realizację - koszt tej usługi w całości odmiemy od Twojej finanlnej wyceny. Jeśli nie, traktujemy to jako zapłatę za nasz czas i pracę poświęconą Twojemu wnętrzu.

Dla kogo?

Właściwie dla każdego i na każde okno, choć najkorzystniej jest zaprosić nas do kilku okien, ponieważ koszt się nie zwiększa, a my możemy doradzić w szerszym zakresie :)

Pracujemy głównie na terenie województw - dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego - w promieniu ok 150 km od LESZNA w Wielkopolsce. Jeśli mieszkasz dalej - nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy policzyli indywidualnie taką usługę dla Ciebie! Pracowaliśmy już w najdalszych zakątkach Polski, a nawet w niektóych krajach Europy. Odległość to nie problem.

 

Aby dowiedzieć się więcej wejdź na: Jak pracujemy - dowiedz się więcej

 

Opracowanie: www.domatorka.com Kopiowanie bez zgody zabronione.